czwartek, 28 czerwca 2012

Skrajność świata w ciągu trzy fruwa?

21 grudnia 2012 roku przerwie się kula ziemska który potrafimy. Owego dnia nastanie szychta biegunów magnetycznych Ziem. Zagrywka obrotowy polskiej planety znienacka hamuje, a odtąd przeistoczy zakres. Wytrząsania ziem o niesłychanej dynamice i astronomiczne fale rozwalą polską kulturę. Wykapane lądy zanurkują z przestrzeni globu. Polegną miliardy ludzi. Rumowisko Europy i Ameryki Nordowej pozostaną zaciemnione lodowcem./Wojciech Harpula

Atlantydzi znali naczelni

Wstąpienie w wyszukiwarkę słów "december 2012" dostarcza 59 mln owoców. Koniec dzieło kilku stronic, ażeby postradać motywację aż do ugaszczania jakiejkolwiek działalności wykraczającej widnokręgiem czasowym nie licząc dwanaście miesięcy 2012. Nieszczęście istnieje nieuchronna. Jej czynnik sprawczy – nie aż do końca zrozumiała. Dekadencja świata prawdopodobnie stanąć w uzysku: ogólnoświatowej walk, kraksy z poetyczną planetą Nibiru, porywów na słońcu i przebiegunowania Ziem. Dewastację przepowiedzieli m.in.: Egipcjanie, Sumerowie, Majowie, pisarze Biblij i – solidny w takich casusach – Nostradamus.

Z dziesiątki hipotezy dotyczących zbliżającego się końca świata jedną z najwybitniej modnych istnieje "Wróżba Oriona na dwanaście miesięcy 2012" Patricka Geryla. Trzy publikacji Belga, w jakich proroczy niechybną dewastację i podkreśla drogę uratowania, są zniewagą na rzecz krzepkiego pomyślunku, lecz na wykapanym świecie nabyło spożywa poprzednio kilkadziesiąt milionów jednostek.

Geryl utrzymuje, iż co 11,5 tys. latek dociera aż do hiperkatywności słonecznej wywołującej inwersję biegunów magnetycznych Ziem. Przebiegunowanie przeważy aż do pilnej wariacyj kierunku czynu obrotowego planety i tragedyj destruktywnej pełną polską kulturę.

Skądże rozumie się samo przez się, iż unicestwienie nadepnie przedtem zbytnio trzy leci? Zaprojektowali owe astronomowie zamieszkujący kultową Atlantydę. Atlantydzi wynaleźli hipotezę pól magnetycznych Słońca i dysponowali myśl, iż ich rzeczywistość istnieje potępiony na eksterminację. Z powodu uwagi gwiazdy prawdziwie znali, gdy dojdzie aż do wywołanego wariacją biegunów Ziem zalewu. Wtedy przed w roku 9792 roku p.n.e. kilkusetmetrowe fale pokryły kontynenty, a Atlantyda pozostawała obadana pod spodem biegunem ognistym, stworzyli tysiące łodzi i pierzchnęli aż do Ameryki Gorącej i Egiptu.

Erudycja astronomów z Atlantydy przetrzymała. Owo racja hieroglify egipskie i agenda Majów mają uwypuklać, iż nuże niebawem dojdzie aż do kataklizmu na skalę portretowanego w Biblij zalewu. W roku 2012 r. Gwiazda Poranna, Czerwona Planeta, Orion i inne padła lazurowe wydobędą się w takiej samej lokalizacji w charakterze w roku 9792 p.n.e., a krańcowo szczegółowy agenda Majów wypełnia się na daty 21 grudnia 2012 r. Po pewnym czasie nie moja przedtem nul.

- Nie moja co zaprzeczać. Jeżeli w dalszym przewiewu będziemy okazywać wzgardę te objawienia, wszelcy sczeźnie. Dzwony powinny ubijań na alert na pełnym świecie! Owo wypadek będzie współmierne z erupcją 10 000 rewelacyj nuklearnych gwałtownie. Będzie owe najogromniejsza katastrofa na świecie od czasu okresów biblijnego zalewu – zapisuje Geryl w "Proroctwu Oriona".

Nie mieni owo dość, iż z wykorzystaniem najbliższe trzy latka, mając w perspektywie nieunikniony dekadencja świata, przylega odtwarzać się uroczemu lenistwu czyli wymyślnej konsumpcji – najporządniej na zadłużenie. Wróżbita dewastacyj apeluje aż do działalności. - Przekazuję sobie materię, iż nie wszystek wybrnie się oszczędzić. Atoli pod warunkiem nie sporządzimy figa – szkody w kadrach będą o multum większe – zapisuje.

Ratunkiem zdoła istnień wychodźstwo na relatywnie najbezpieczniejszy ląd – Afrykę. Najpoprawniej tudzież okupić wkłady w "Perfect Vision" – fermie znoszonej w południowoafrykańskich Kupach Smoczych. Geryl i wyznawcy jego złowieszczych mary sądzą, iż racja w tamtym miejscu uda się im przeżyć eksterminację. Kraina o nawierzchni 200 ha, umieszczony na wielkości odkąd 1900 aż do 2700 m n.p.m, moja jeżyć się się dziewiczą arką Noego. Na ciosie podobna ferma owo niekompletny siedlisko i parę odwiertów z napuszonościami hydrologicznymi, a Geryl i jego partnerzy są na etapie uzgadniania oficjalnych warunków zakupu okręgu. Pomysły cechują się natomiast doskonale.
Sprzedajże współpraca po zagładzie

Regularnie z obowiązkowymi w RPA imperatywami, w "Perfect Vision" będzie potężna sklecić 26 celów bytowych, jakie umieszczą ślepi. 150 osoby. Każdym, jacy raczą na trwałe osiedlić się w Kupach Smoczych, Geryl ślubuje położenia w "Domach Hobbita" – silnych kontenerach mieszczących perfekcyjnie ósemka figury, przykrytych złożonymi w kupy siatkami z piachem, zatopionych ziemią i obsadzonych prawdziwą trawką. Wybitniej znojny zdołają nabywać nieszkodliwy, zasilany bateryjkami słonecznymi miejsce stałego pobytu o pokrywy 78 kwintali kw.

Społeczność "Perfect Vision" w czekaniu na niechybne mają zaprzątać się garncarstwem, tkactwem, dostarczaniem papieru, uprawą kwoki, gęsi, owiec, skoczków i lam, hodowlą warzyw i zbóż a obsługą globtroterów.

Inwentarz na Chronos eksterminacji tezauryzowane będą w sprawionych ze pokrzepionej zatwardziali i cementu schronach. Kiedy na Ziem rozszaleje się Ereb, bunkry zdołają istnień też spożytkowane jak cele bytowe.

Co wykonać, iżby otrzymań plenipotencja prologu aż do "Perfect Vision"? Pokryć koszta 5 tys. euro wewnątrz jeden współpraca, uprawniający figurę dojrzałą aż do zdruzgotania koczowiska, wjazdu z przyczepą kempingową dodatkowo wykorzystywania z kompletnej propozycyj obrębu, zawierającej dzierżawa chałupki innymi słowy innego położenia rozlokowania. Okupienie jednego położenia w "Domu Hobbita" smakuje pomocniczo 700 euro. Wypisz wymaluj znormalizowany pojemnik bytowy silna dysponować na właściwość w środku 5,5 tys. euro, a ulegający biodegradacji własne M wewnątrz 20 tys. euro. Sumpty konstrukcyj schronów i akumulowania zasobów na ciosie nie uznano.

Nieco wciąż? Jakikolwiek obywatel "Perfect Vision" będzie musiał wynagradzać zbyt eksploatację stowarzyszonych zorganizowań i znosić Geryla jak władcę samowładnego nowatorskiej "arki Noego". Wkłady stale jest dozwolone złożyć doniesienie, wszak – co dziwne – o ile sprzedaż zajdzie zanim 2014 r., ich wartość zostaje pomniejszona o 10 proc. sumptów porządkowych. Po owym upływie wkłady będzie jest dozwolone wyprzedawać po cenie rynkowej.

Dochodzenie: komu, gdy tylko faktyczność wyczekuje holokaust. Doprawdy Geryl już sam nie sądził w swe predykcje?

Przetrzymają owi, jacy zaufają

- Nie wnioskuję. Wnikliwie przypuszcza w owo, co wyszukał. Pan przeznaczył owej sprawie całkowite swe egzystencja – paktuje Jarek. Moja 40 latek, istnieje intymnym przedsiębiorcą specjalizacyj informatycznej z Legnicy. Nie potrzebuje przekazywać swego nazwiska, gdyż stawy się, iż zdołałby zawieruszyć interesantów.

Dwaj szybuje temu przeczytał lekturę Geryla. Uczyniła na przedtem takie uczucie, iż uradził dokonać główną lokalną paginę internetową przeznaczoną "proroctwie Oriona". – Pożądałem, tak aby w Polsce wstała klika jednostki zaintrygowanych asekurowaniem się na możność globalnej katastrof, gdyż każdorazowo odpowiedniej posiadać naokoło siebie krajanów. W dodatku owym Geryl zastrzega sobie w "Perfect Vision" posadę wodza, a w rzeczy samej aliści dosyć nie musi egzystować – perswaduje. Pagina dokonała osobisty postanowienie: ogół prężnie dyskutująca na arena Orion2012 wylicza nad tysiąc postaci, a parę planuje okupić wkłady w południowoafrykańskiej fermie. – Mym mniemaniem owe tycio. Na nieszczęście, nie wszelcy podejmują aż do idei no materialnie podczas gdy ego. Poniektórzy postrzegają, iż będzie jest dozwolone utrzymać się przy życiu w Polsce. Ego potwierdzam, iż zostając w Polsce, przeleje się szanse na przetrzymanie – opowiada Jarek.

Biznesmen z Legnicy kontaktował się poprzednio z Gerylem w sprawie zakupu wkładów. Istnieje postanowiony odpłacić się wewnątrz rozporządzenie aż do życia w "Perfect Vision", kiedy nic bardziej błędnego będzie owe możebne.  Aż do RPA skonfiskuje połowicę, 8-ciepławą córę i 17-niezaangażowanego syna. Nie przesądza wszelako, iż aż do klęsk musi osiągnąć cel. – Kuś okupionych dużo asekurowań i nieraz się obdarzają.  Polisa na zderzenie dewastacji familiarnego nam świata także pożądam okupić. I owo potencjalnie w najważniejszym, najbezpieczniejszym rozmiarze. Na ciosie ogniskuję się na zasługiwaniu pieniędzy, jakie zapewnią mej rodzinie ocalenie dewastacji. Chyba że klęska nie wlezie, potraktuję okupienie wkładów w charakterze lokatę – akcentuje Jarek.

Monika Praćko finanse na okupienie położenia w "Perfect Vision" załapała jednoczyć dwaj fruwa temu. Moja 34 latka, rezyduje w Warszawie, pracuje w jednym z czasopism. Nie moja pana ani dzieci. Detalicznie zawierza, iż krajowy kula ziemska istnieje osądzony na eksterminację. – Od czasu do czasu aż trwoży mnie owa myśl. Kadry kroczą ulicami, podobny era w ciągu czymś szukają i nie cedują sobie materyj, iż owe całokształt nie moja wydźwięku. W zamian skoncentrować się na myślach najistotniejszych, nie koncesjonują aż do siebie mądrości o zbliżającej się klęsce – akcentuje.

Monika cedzi, iż "ideami stracha", frapowała się "od czasu wiecznie". Pasjonuje się astrologią i baśniowymi widziadłami. Stwierdza, iż moja wcześniej kolekcję niezbędną aż do okupienia ważkiego wkładu w "Perfect Vision". – Owo oznacza, prawu wab. Na nieszczęście, chuda wódka gdańska, zatrzymała mi projekty – przemawia. – Zostawało tymczasem nadal coś okresu i nadążę zgromadzić środki pieniężne. Ufam, iż glob po klęsce będzie przewyższający. Ów, w jakim mieszkamy, istnieje nie aż do anulowania. Potrzebuję doświadczać, kiedy odwodzi się człowieczeństwo. Lub silna przedstawić sobie większą przygodę.

Z jakiego powodu przypuszcza w wróżba Geryla? – Owo nie przepowiednia. Owo poparta próbowaniami i matematycznymi wskazaniami zgodność z rzeczywistością – nie moja obiekcji. – Zadziwiam się mym partnerkom, jakim czasami suponuję jego lektur. Drwiące uśmieszki, drganie w czołówka. Smutek mi ich. Na nieszczęście: przetrwają właśnie owi, jacy zaufają.

Z biciem się w pierwsze szeregi nie razu jednego spotykał się Michał – zarządca stronic zadedykowanej "proroctwie Oriona". Moja 22 frunie, żyje w Ostrowcu Świętokrzyskim, bada lingwistykę angielską na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Bliźniaczo w charakterze Jarek pragnie, ażeby nie oferować jego nazwiska. – Po co mi przycinki na studiach? Zmieniałem owe natychmiast ze swą familią. Testuję zwerbować ich, iż w 2012 r. wyczekuje nas katastrofa żywiołowa i pod warunkiem pożądają zachować się, powinni rozpocząć funkcjonować. Na nieszczęście – mniemają, iż owo niedorzeczności. Ogłaszają, żebym ofiarował sobie z owym zimna krew – powiada.

Michał na ciosie nie zasługuje, z tej przyczyny nie przypuszczalnie okupić wkładów. – Atoli na zapewne uczynię całość, tak aby w ciągu trzy pilotuje wykryć się w znośnie pewnym położeniu, aczkolwiek na miłosierną sytuację, owe żadne punkt nie będzie pewne – cedzi. – Z trudem na co doba mieszkać ze postacią, iż wewnątrz sekundę wsio się przerwie. Lecz multum materyj na owo uwypukla. Zbiorowość ludzka w gonitwy wewnątrz pieniądzem wyprzedzili wszelakie krawędzie. Nieco owe nie mądrością, po co trwają. Jeśli meta świata nastanie, nie będę go sknerzył. Ludzkości przystaje się wysokie uprzątnięcie. Terminarz Majów się nie dopisze

Prof. Zbigniew Nęcki, psycholog gminny, nie moja obiekcji: - Owo konwencjonalna na rzecz murowanej siatek figury nastawienie. Predykcje dotyczące końca świata są wiekowe w charakterze tenże glob, gdyż pragnienie sprawy decydujących kima w wszelkim gościu. Wiecznie byli zasoby siły roboczej, jacy naokoło siebie zauważali ledwo korupcja i z ustęsknieniem wyczekiwali na eksterminację, jaka dostarczy skraj przemijającemu padołowi. Owe, iż czekana unicestwienie w życiu nie wynika, nie moja na rzecz nich najmniejszego oznaczania. Oni pożądają mniemać w kres świata, a opium dla ludu nie zależy rozumnej wyceny. Użytkują z owego rozliczni cinkciarze. Po tym jak istnieje potrzeba na apokaliptyczne farmazony, owo istnieje i oferta owych niedorzeczności. Przeciw rozmaitym proroctwom potężna wytoczyć tysiące prawdziwych operandów, pomimo tego wyznawców dewastacji nie odda się przekabacić w ów maniera – komunikuje.

Erudyci na bombach Geryla prawdziwie nie opuszczają chudej nici. Wedle nich, "wróżba Oriona" owe stek banialuki. – O astronomach z Atlantydy nie będę się wyrażać, albowiem są krawędzie zabawności. Toż niezwykle dziwują mnie pojawiające się co pewien godzina informacje, iż terminarz Majów dopełnia się na przekażecie 21 grudnia 2012 r. – ogłasza prof. Elżbieta Siarkiewicz, antropolog kulturowy i mezoamerykanistka z Uniwersytetu Warszawskiego. – Owo dowodzenie doskonale odjęte bazy. Koncepcja na zdefiniowanie prekluzyj końca świata na prawdopodobnie nie zaistniał w czaszkach Majów. Oni, tworząc osobisty powikłany terminarz, nie sądzili o okresie ego my, czy w rodzaj linearny. Wycelowali okres ogromnie cierpliwie, jednak uważali go w charakterze niekończący się etap. Agenda Majów zważa krytyczne wydarzenia, autorytatywne czasy, wszak w życiu się nie ogradza.

Prof. Siarkiewicz zaznacza, iż jak w VI w. zeszedł królik Pacal, jego potomek męski okazywał mu świątynię funeralną i określił, iż obrzęd w kierunku ubóstwia ojczulka moja ukończyć się – po przeliczeniu na agenda gregoriański – zbytnio ślepi. 4 tys. latek. – O ile Majowie znali, iż dosyć tego świata nadepnie – wedle tzw. długiej aspiracje ich kalendarza – dnia 13.0.0.0.0, to znaczy 21 grudnia 2012 r., owe nie wyróżnialiby świąt po owej oddacie – śmieje się prof. Siarkiewicz.

Rozśmieszenia hipotezą Geryla nie kryje ponadto prof. Renom Lewandowski z Instytutu Geofizyki PAN. – 21 grudnia 2012 roku? Zdołam panu posługiwać w wyższym stopniu przypuszczalną prekluzję przemiany biegunów magnetycznych Ziem. Będzie owo 17 listopada roku 12009, lub wewnątrz 10 tys. latek – śmieje się prof. Lewandowski.

Geofizycy nie mają żadnych obiekcji, iż tok odwracania biegunów istnieje na miarę w najwyższym stopniu samorzutny i polska planeta doznała go natychmiast setek plagi. – Pies z kulawą nogą tuż przy krzepkich zmysłach nie paktuje pomimo tego, iż taki sprawa sądowa przypadkiem być w użyciu owo 24 pory. Funkcjonowanie Słońca nie moja w tej okolicy figa aż do materyj. Aby odmieniła się polarność, popyt od chwili tysiąca aż do 10 tys. latek – oznajmia prof. Lewandowski.

Zaznacza, iż podziękowanie sprawdzaniom pola magnetycznego wstrzymanego w skałach rozumie się samo przez się, iż odmiany biegunowości na widać nie przebiegają nagminnie. – Skoki biegunów wynikały w przeszłości nadzwyczaj nieregularnie – niekiedy wydzielał konsumuje trwanie ledwie 20-30 tys. latek, a niekiedy – wielu milionów latek. Poprzednia odmiana polarności dysponowała punkt ślepi. 740 tys. latek temu. W roku 9792 p.n.e. nie doszło aż do jakiejkolwiek wariacyj pola magnetycznego. Owe znamy na widać – uwydatnia uczony. A które konsekwencje na rzecz biosfery przypuszczalnie posiadać deformacja biegunów? – Jest dozwolone z nader wielką dawką prawdopodobieństwa mniemać, iż żadne. Nie moja żadnych cieniów, jakie pokazywałyby na korelację poprawek biegunów  z znikaniem lub pojawianiem się gatunków. My sami, od czasu okresu odizolowania się gałęzi hominidów, doznaliśmy obecnie nieco uprzedzeń pola geomagnetycznego. I jak jakość mamy się bardzo dobrze – paktuje prof. Lewandowski.

Boleść panu owego świata

Monika Praćko, kiedy wyszczególniłem jej operandy erudytów dyskwalifikujące teorię Geryla relacjonowała, iż dyscyplina naukowa nie istnieje osobną cenną aż do rozpoznania faktyczności.

- Z jakiego powodu w następstwie tego przypuszcza ona Gerylowi, jakiego znak moja istnieć bazujące o wyliczenia matematyczne i analizę antycznych wpisów?

- Gminie konsumują bydlęcia, pracują po kilkanaście godziny na dzień, uporczywym rytmem minimalizują obawa i lukę, pozyskują następne obiekty, iżby usprawiedliwić czymś swe egzystencja. Poniekąd nie znają, iż są niewolnikami. Nie inaczej tęsknota iżby panu było owego świata?OnetAdsClientId = "30545262";OnetAdsBoxChannel ="6047";OnetAdsBoxWidth = 460;OnetAdsBoxHeight = 270;OnetAdsBoxFormat danych = "baner460_2";OnetAdsKW = "wrozki tarot astrologia parapsychologia ezoteryka swiece hipnoza deliberacja kadzidelka maskotka jogina czary radiestezja krachy [feng shui]";OnetAdsThemeFilter="2";OnetAdsNo takIframe = 0;OnetAdsBracketing = "0";OnetAdsBackgroundColor = "FFFFFF";OnetAdsFillColor = "F8F8F8";OnetAdsTitleColor = "672398";OnetAdsBorderColor = "9E9E9E";OnetAdsOdnośnikColor = "9E9E9E";OnetAdsTextColor = "000000";OnetAdsParentBgColor = "FFFFFF";OnetAdsFirstLineOnly = "0";OnetAdsNo takUrl = "0";OnetAdsJoinUrl = "0";»Wydawajże

Copyright 1996-2009 Onet.pl SA 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz